Niebezpieczne wyprzedzanie w kamerze radiowozu [WIDEO]

To już kolejny przypadek, gdy na krajowej ósemce między Białymstokiem a Augustowem dochodzi do niebezpiecznego wyprzedzania. Jeden z takich manewrów został nagrany przez kamerę nieoznakowanego radiowozu policjantów z podlaskiej grupy Speed.

To już kolejny przypadek, gdy na krajowej ósemce między Białymstokiem a Augustowem dochodzi do niebezpiecznego wyprzedzania. Policjanci przypominają o tym, że to właśnie droga między Białymstokiem a Augustowem należy do najniebezpieczniejszych dróg w regionie. W przeszłości dochodziło na niej do wielu tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Do jednego z niebezpiecznych manewrów doszło w drugiej połowie ubiegłego miesiąca w rejonie Ostrówka. 21 listopada kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed nagrała, jak kierowca renault, jadąc w kierunku Augustowa, wyprzedza inne pojazdy na skrzyżowaniu i łuku drogi. Chwilę później pojazd został zatrzymany do kontroli. Kierowcą okazał się 50 letni obywatel Litwy. Za swój wyczyn mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych.

Źródło: policja.pl

fot./wideo: tamże